WYBÓR GRACZY

/fortuna/

Blog bukmacherski

Obstawianie League of Legends

Rozgrywki e-sportowe, czyli rywalizacja zawodników z całego świata w rozmaite gry komputerowe, w ostatnich latach notuje absolutny wzrost zainteresowania z każdej strony. Wartość tych rozgrywek już jest liczona w miliardach dolarów, a graczy i drużyn tylko przybywa. Trend, którym interesuje się wielu młodych ludzi, którzy już osiągnęli albo dopiero osiągną pełnoletność, dostrzegły także zakłady bukmacherskie, dla których to okazja nie tylko do wzbogacenia oferty, ale przyciągnięcia rzeszy nowych klientów nieinteresujących się tradycyjnymi sportami. 

E-sporty w zakładach bukmacherskich

E-sporty w ofercie zakładów bukmacherskich są dopiero od kilku lat i wchodziły do niej dość nieśmiało. Początkowo było to kilka sztuk rozgrywek w najpopularniejszych grach – 4 czy 6. Z czasem oferty rozbudowano do kilkudziesięciu rozgrywek z tuzina albo i więcej dyscyplin zawierających się w definicji e-sportu (czyli różnych tytułów gier komputerowych). Powodem poszerzenia oferty było zwiększające się zainteresowanie tymi rozgrywkami przez obstawiających. Obecnie wśród rozgrywek e-sportowych wyróżnia się kilkanaście gier możliwych do obstawiania. Wśród nich są:

 • CS:GO
 • League of Legends
 • DOTA 2
 • Starcraft 2
 • Rainbow Six
 • Overwatch
 • Call of Duty
 • Valorant
 • Fortnite
 • Rocket League
 • Hearthstone
 • King of Glory

Liczba dostępnych do obstawiania gier systematycznie rośnie, podobnie jak liczba możliwych do obstawiania rozgrywek w każdej z nich. Dzieje się to na tyle dynamicznie, że tylko dobrze zorientowane osoby ogarniają wszystkie te gry, najważniejsze rozgrywki czy czołowe zespoły i graczy. Dlatego decydując się na obstawianie e-sportów (w tym obstawianie LOLa), warto skupić się na konkretnej dyscyplinie/grze wideo.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Obstawianie League of Leagends (LoL) na zakładach bukmacherskich

Typy na LOL najpopularniejszymi w zakładach

Rozgrywki w słynną grę w stylu MOBA – League of Legends, to obok gier FIFA i CS:GO najpopularniejszy przedstawiciel e-sportów. Jeżeli zaś chodzi o samo typowanie e-sportów, to obstawianie LoLa jest chyba tym najchętniej wybieranym na zakładach bukmacherskich. Bukmacherzy udostępniają ofertę na krajową Ultraligę w LOLa, a także na rozgrywki krajowe z wybranych państw europejskich, rozgrywki międzynarodowe czy najważniejsze oficjalne turnieje z grami wideo, na których rywalizacja toczy się także w tytuł League of Legends. Typy na LOLa, są więc dość powszechne u bukmacherów.

W grze rywalizują ze sobą dwa 5-osobowe zespoły, a celem zespołu jest dotarcie do bazy przeciwnika i zniszczenie Nexusa. Po drodze napotkają opór rywali, potężne potwory dodające mocy za ich pokonanie czy wieże obronne. Kluczową kwestią są jednak walki wybranych i sterowanych przez graczy  championów o różnej charakterystyce. Obstawianie LoL to typowanie zarówno zwycięzcy spotkania jak i liczby zabójstw w rozgrywce czy handicapy na liczbę zabójstw poszczególnych zespołów.

sts aktualne promocje Obstawianie League of Leagends (LoL) na zakładach bukmacherskich

Gdzie najlepsze typy na mecze LoLa

Zdecydowana większość bukmacherów dostrzegła potencjał w eksportach i umożliwia obstawianie wyników rywalizacji w grach wideo. Którzy polscy bukmacherzy w swojej ofercie posiadają do obstawiania e-sporty i oferują ciekawe typy na LOLa? STS, LVBET, Betclick, TOTALbet, Betfan, forBET, Fortuna, eWinner, PZBuk, Totolotek, to tylko kilka przykładów firm. Po najlepszą i największą ofertę z zakładami na League of Legends należy skierować swój wzrok na zakłady bukmacherskie:

Szczególnie bogato wyglądają typy na LOLa w zakładach bukmacherskich LVBET oraz FORTUNA, gdzie gracze mogą typować najlepsze rozgrywki z całej Europy i świata — także z dalekiej Azji. Łącznie jest tam dostępnych nawet kilkanaście do kilkudziesięciu lig czy turniejów w najpopularniejszą grę typu MOBA na świecie, dzięki której firma RIOT na dobre zadomowiła się w światowej czołówce producentów gier.

Obstawiając LOLa należy pamiętać, że jak w każdej innej dyscyplinie, taki i tutaj zdarzają się niespodzianki. Dlatego słynne bukmacherskie pewniaczki wśród typów na LoLa, nie występują. Najlepiej być dobrze zorientowanym na konkretne rozgrywki w tę grę wideo i znać aktualną formę zespołów oraz ich składy, które zmieniają się z każdym kolejnym sezonem.

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz