Kto wygra: Almeria – Cadiz Typy, Kursy, Zakłady 25.05.2024

Dodał: Obstawiacz
forbet-bonus-powitalny

W nadchodzącym meczu pomiędzy Almerią a Cadiz w ramach ostatniej kolejki LaLiga, obie drużyny będą walczyć o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Spotkanie to odbędzie się na Estadio de los Juegos Mediterraneos w Almerii, co dodaje dodatkowego smaku atmosferze przedmeczowej.

 

Almeria

Almeria prezentuje stabilną formę, co potwierdza ostatni remis. Ich umiejętność utrzymania równowagi na boisku pomimo trudnej sytuacji w tabeli jest godna uwagi.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Cadiz

Zespół Cadiz wykazuje słabszą formę, co potwierdza ostatni bezbramkowy remis. Mimo więcej zwycięstw od rywala, Cadiz doświadczył większej liczby porażek, co świadczy o nieprzewidywalności drużyny.

 

Statystyki przedmeczowe

Almeria zdobyła znacznie więcej goli (37) niż Cadiz (25). Jednak defensywa Almerii pozwoliła na strzelenie aż 74 bramek przez rywali, co jest najgorszym wynikiem w lidze. W porównaniu, Cadiz stracił 49 bramek. Almeria ma przewagę w strzałach zarówno celnych, jak i niecelnych, co wskazuje na ich ofensywny styl gry.

 

Almeria – Cadiz: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie dotychczasowych wyników i formy obu drużyn, można przewidzieć wyrównane spotkanie z możliwymi przewagami obu stron. Rozgrywka na terenie Almerii daje jej niewielką przewagę psychiczną.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl Kto wygra: Almeria - Cadiz Typy, Kursy, Zakłady 25.05.2024

Najbardziej prawdopodobne wyniki

Według naszego bukmacherskiego instynktu w LVBET, najbardziej prawdopodobny wynik to remis lub minimalne zwycięstwo jednej z drużyn.

 

Prognozy i strategie zakładów

Mając na uwadze dostępne kursy, zakład na remis wydaje się rozsądnym wyborem, ze względu na dużą liczbę remisów obu drużyn w sezonie.

 

Jakie typy na Almeria – Cadiz warto rozważyć?

Podwójna Szansa, zwłaszcza opcja X2 (remis lub wygrana Cadiz) wydaje się atrakcyjna ze względu na wysoki kurs 1.71 w LVBET. Co do strzelców bramek, warto zwrócić uwagę na Sergia Arribasa z Almerii oraz Chrisa Ramosa z Cadiz, którzy są najlepszymi strzelcami swoich drużyn.

 

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

30 zł za rejestrację i najwyższe kursy w Polsce: https://www.efortuna.pl

Zobacz jeszcze

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij >> SPRAWDŹ WARUNKI <<

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Austria

400 zł za gola Polski

Kod promocji: VIPKOD
 za wpłatę 200 zł bez ryzyka 3500 zł freebet 55 zł
close-link