WYBÓR GRACZY

../betfan/

Blog bukmacherski

Jak obstawiać MMA, KSW

Obstawianie walk KSW lub obstawianie walk FAME MMA nie różni się rzecz jasna od obstawiania wyników koszykówki, czy też wygranych w lidze mistrzów. Każdy z tych typów zakładów sportowych najlepiej zawierać u sprawdzonego bukmachera, czyli u takiego, w którego przypadku można obstawiać KSW lub MMA. Taki bukmacher powinien mieć tę opcją i co równie istotne powinien zajmować on wysokie miejsce w rankingach internetowych, czyli w rankingach, w których to portalom bukmacherskim przyznaje się noty w liczbie do dziesięciu gwiazdek na dziesięć i na dokładkę w tych rankingach publikowane są też opinie ludzi obstawiających zakłady. Jednym słowem na podstawie tego typu opinii ludzie dość często wybierają bukmachera, bo ogół internautów raczej się nie myli. Dlatego wielu stawia na te portale o najlepszych opiniach, choć takie wybieranie odpowiedniego bukmachera to też czasochłonne wczytywanie się w opinie ludzi, które bywają gniewnymi lub długimi.

Jak obstawiać walki MMA?

Wielu z nas zastanawia się nad tym „Jak obstawiać walki MMA?” i co najistotniejsze w tym obstawianiu nie ma nic trudnego, bo można obstawić walkę przed jej początkiem, czyli wybrać zawodnika, w którego przypadku kurs jest niższym, bo taki ma wyższe szanse wygranej. Podobnie wygląda też obstawianie walk FAME MMA i w obydwu tych przypadkach może istnieć ten tryb „Live”, czyli obstawianie wyniku w trakcie trwania walki. Właśnie wtedy kurs tego dominującego zawodnika lub zawodniczki maleje, a kursy przegrywających rosną i to ze względu na to, że ten posiniaczony przegrywający ma niewielką szansę na wygraną. Tak właśnie wygląda obstawianie walk MMA lub FAME MMA i co równie istotne pewna część portali bukmacherskich prowadzi także transmisję wideo w tym trybie Live. Opcja takowa nie jest obowiązkową, ale miłośnicy tego sportu docenią ten dodatek, bo zakłady bukmacherskie ksw to poza cyferkami wyświetlanymi na monitorze lub na tablecie, także te realne emocje, które się liczą dla miłośników sportów walki.

superbet promocje Jak i gdzie obstawiać walki KSW, MMA, FAME MMA

Nagła zmiana realiów.

Notowania jeśli chodzi o KSW zakłady mogą się zmienić nagle. Mowa tu dokładnie o tym, że przez tę pierwszą rundę dominuje zawodnik uznawany za znacznie lepszego, ale obstawianie walk MMA to nie to samo, co stawianie na inwestycje, czyli inwestowanie w ropę. Ludzie są znacznie bardziej nie przewidywalnymi i dlatego też te zakłady bukmacherskie KSW to znaczna szansa straty wkładu początkowego. Z tej przyczyny trzeźwo myślący obstawiający postawi jakieś dwadzieścia procent depozytu na tego pewniaka i dopiero po jego wygranej lub przegranej zajmie się kolejnym zakładem. Tego typu sprytne typowanie to rzecz jasna nic zaskakującego, bo pewna część obstawiających chce się wzbogacić i liczą się z możliwością utraty pewnej części środków z depozytu. w tym właśnie tkwi to matematyczne podejście do zakładów i zrobienie z matematyki sojusznika w wygrywaniu. Dla tych chłodnych analityków się to udaje, ale nawet oni w pewnych momentach tracą, choć niezbyt wiele, bo nigdy nie obstawiają za sto procent depozytu.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Obstawianie walk MMA oraz FAME MMA

Obstawianie walk MMA lub obstawianie walk FAME MMA to też liczenie się z ta dość agresywną opcją. Mowa tu o nokaucie technicznym jednego z zawodników lub zawodniczek w pierwszej rundzie starcia lub w tej drugiej. Sytuacje tego rodzaju mają miejsce choć nie często. Wiele znaczy też i to, że pewna część bukmacherów daje obstawiającym szansę w trybie Live na obstawienie nokautu technicznego w pierwszej rundzie. Jednym słowem można obstawiać to, że taki nokaut będzie miał miejscu lub nawet można obstawić zawodnika, który dokona takiego nokautu. Można też obstawić to, że nokautu nie będzie i na takim zakładzie zarobić może te trzy grosze od każdej postawionej złotówki. Rzecz jasna bukmacherzy nawet w tej dyscyplinie chcą utrudnić obstawiającym tę grę zarobkową. Dlatego też bonusu do tej pierwszej wpłaty nie można obstawiać jeśli na samym początku kurs jest zbyt niskim. W aspekcie tym tkwi minus, ale ludzie i tak będą ryzykować własne pieniądze, po to by zyskać na tych zakładach i niektórzy w przypadku tej chęci zysku będą próbować obejść system.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

 

Napisz komentarz jako pierwszy.

Dodaj komentarz