WYBÓR GRACZY

/fortuna/

Blog bukmacherski

freebet fuksiarz liga angielska Darmowy zakład Fuksiarz.pl na ligę angielską

Niezwykły freebet u jednego bukmachera na 2023 rok nadciąga!

Jak rozpoczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską a także freebetem! Legalny bukmacher on-line Fuksiarz.pl sporządził promocję dla klientów Ustrzel Freebet ( ***://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w jakiej będzie można zgarnąć freebety o liczbie zależnej od ilości goli strzelonych w przyszłej rundzie Premier League! Oferta z freebet’em rozpocznie się po 1 stycznia.

Zatem jeżeli nie masz konta do obstawiania meczy na stronce www.fuksiarz.pl to w tym momencie masz powód żeby je w tym miejscu otworzyć.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ażeby wziąć akces w promocji trzeba wstąpić na podstronę „DOŁĄCZ” na stronie akcji, przelać 50 zł tudzież postawić przedmeczowy kupon AKO z min. 3 wydarzeniami i kursem całkowitym 3.00 względnie większym, zawierający jedynie spotkania z zakładów sportowych na Ligę angielską. Zakłady zakwalifikowane do promocji wolno składać do 2 stycznia 18:29. Jeżeli kupon będzie należyty, gracz zdobędzie freebet zależny od liczby goli strzelonych w 19. kolejce Premier League:

1-15 goli: 20 zł freebet

16-25 goli: 30 zł freebet

26-35 goli: 40 zł freebet

36+ goli: 50 zł freebet

W rzeczonej akcji promocyjnej na www.fuksiarz.pl wolno postawić nielimitowaną ilość kuponików, jednak tylko pierwotny trafiony kuponik spełniający regulamin promocji, będzie brany pod uwagę podczas przyznawania freebetów.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Komentowanie wyłączone!